Ugrás a tartalomhoz


Magyar bajnokságok


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 Pista

Pista

    Arany tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 888 Hozzászólás:
  • LocationSzombathely

Elküldve: 2011-11-26, 21:29



#2 Bulldog

Bulldog

    Arany tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 1.710 Hozzászólás:

Elküldve: 2011-11-18, 16:06

persze most a huligánok miatt nincs néző,mert dobálóznak...
Kis múlt idéző:


Hasonló a helyzet az 1958–1959-es szezonban lejátszott Haladás–Bp. Honvéd találkozóval is. Ez a meccs az eredeti időpontban 0:0-nál félbeszakadt, mert Emsberger játékvezetőt egy almával fejbe dobták a nézőtérről. Az újrajátszásnál 3:0-ra nyert a Honvéd, ez az eredmény van a tabellában is. A Haladástól egyébként két pontot levontak, és a következő hazai meccsét semleges pályán kellett lejátszania. Így a szombathelyiek az Újpesti Dózsát Zalaegerszegen(!) fogadták…

Az 1973–1974-es bajnokság 21. fordulójában a Haladás–Vasas mérkőzést az 57. percben Hévízi játékvezető lefújta, mert Jaczina partjelzőt kővel megdobták a lelátóról. 1–3 volt ekkor az állás, az MLSZ a pályán elért eredményt hagyta jóvá, gólok tehát nem „tűntek el” (viszont a következő két hazai meccsét zárt kapuk mögött kellett lejátszania a Halinak…).

Az 1982–1983-as kiírásban a 24. fordulóban megrendezett Haladás–Tatabánya meccs szakadt félbe a 75. percben, mert Rákóczi partjelzőt a nézőtérről egy papírcsomóval megdobták. A szövetség a pályán elért 0–2-es eredményt hagyta jóvá, így a gólok szempontjából nincs gond, a Haladás ráadásul nem is szerzett gólt.

Az 1983–1984-es szezonban a Ferencváros–Haladás mérkőzés az 56. percben, 2–2-es állásnál félbeszakadt, mert Hegedűs Pétert, a vendégek kapusát – a hivatalos verzió szerint – egy metrófogantyúval fejbe dobták az egyik szektorból. A pályán elért eredményt hagyta jóvá az MLSZ, így a gólok szempontjából nincs probléma ezzel a mérkőzéssel sem.
"Lesz paripánk ,új dolmányunk és nagy áldomás,leszünk mi még régi Urak kenyeres pajtás!"

#3 Pilu

Pilu

    Arany tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 608 Hozzászólás:
  • LocationSzombathely

Elküldve: 2011-06-26, 18:21

Robbanthat a Pécs: 12 nyíregyházi 75 millióért!



http://www.nemzetisp...lioert-2083394/
"Lényeg a szenvedély. Ez az amit soha, senki nem képes benne megváltoztatni. Szenvedély nélkül a foci halott"..."Valódi eseménnyé maguk a nézők teszik. Ha ők belelendülnek, a játék is felpörög. És akkor a benned lévő szenvedély is előtör. Hát ez történik a focival. Nekem ettől jön be.”

#4 Huskutya

Huskutya

    Arany tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 1.515 Hozzászólás:

Elküldve: 2011-01-18, 17:59


kép
Aki aluszik az buzi,aki nem az meg profi!

#5 Bálint

Bálint

    Arany tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 1.834 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-11-12, 22:18

Szerintem az ellen bundázhatott, ők kaptak ki!
Ma a Vidinek megint befújtak egy kamu 11-est. Ez már kabaré. Minden meccsen 11-es és stadionért bajnokságot. :D

#6 Bulldog

Bulldog

    Arany tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 1.710 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-11-12, 18:46

már 2 meccsünk is gyanús a bochumi ügyészség szerint!!Összesen 14 Magyar meccset vizsgálnak!Kíváncsi leszek...!

http://sportgeza.hu/...ccsek_gyanusak/
"Lesz paripánk ,új dolmányunk és nagy áldomás,leszünk mi még régi Urak kenyeres pajtás!"

#7 salfai

salfai

    Tag

  • Hali szurkoló
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-10-31, 22:03

Andorka Péter és Bajzát Péter 3-3 gólt rúgott Makón - nekünk nem kellettek?

#8 skrewdriver

skrewdriver

    Arany tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 861 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-10-24, 08:35

http://www.pepsifoci...nved/node/77225
Mizu? Mi a szitu?

#9 salfai

salfai

    Tag

  • Hali szurkoló
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-10-04, 23:02

Ismét láttam a Lombard - Vidi meccset. A Farkas Balázs (14)  lekapta a bíró kezét. Ez szerintem durvább volt, mint Molnár Balázs kölcsönvett piros lapja, Farkasnál mégis elmaradt a kiállítás. Puhl szerint ki kellett volna állítani, szerintem sem a Farkast, sem a Molnár Balázst nem kellett volna kiállítani. Miquel takarodj vissza Chilébe!!!

#10 salfai

salfai

    Tag

  • Hali szurkoló
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-19, 19:53

Üzenet megtekintéseIdézés: 56Akela - Dátum: 2010-09-19, 17:10

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010-09-18, 20:02

Fradi - Siófok 1-2

Nagy csalódás Prukner, persze pesten (különösen a Fradinál)más a helyzete egy edzőnek mint vidéken. Ellenünk biztos megadta volna 11-est a bíró (az egyiket biztos). Mit szóltok Rósa belépőjéhez hátulról, rossz ütemben lábra. Nálunk ez piros lap (lásd. pápai eset Nagy Gáborral) és 8 meccs eltiltás. Ennyit az MLESz-ről.
Nem láttam a meccset.
Tutti, hogy nem az a chilei vezette! Azt az embert csak mi kapjuk meg...


Németh Ádám vezette a Fradi meccset, aki nekünk a Paks meccset vezette.

#11 56Akela

56Akela

    Bronz tag

  • Haladás Szurkolói Kör
  • PipaPipaPipa
  • 204 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-19, 17:10

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010-09-18, 20:02

Fradi - Siófok 1-2

Nagy csalódás Prukner, persze pesten (különösen a Fradinál)más a helyzete egy edzőnek mint vidéken. Ellenünk biztos megadta volna 11-est a bíró (az egyiket biztos). Mit szóltok Rósa belépőjéhez hátulról, rossz ütemben lábra. Nálunk ez piros lap (lásd. pápai eset Nagy Gáborral) és 8 meccs eltiltás. Ennyit az MLESz-ről.
Nem láttam a meccset.
Tutti, hogy nem az a chilei vezette! Azt az embert csak mi kapjuk meg...
HALADÁS! GÉMLÁBÚ SASOK! CSODALEGÉNYEK! GEPÁRDOK és PÁRDUCOK

#12 salfai

salfai

    Tag

  • Hali szurkoló
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-18, 20:02

Fradi - Siófok 1-2

Nagy csalódás Prukner, persze pesten (különösen a Fradinál)más a helyzete egy edzőnek mint vidéken. Ellenünk biztos megadta volna 11-est a bíró (az egyiket biztos). Mit szóltok Rósa belépőjéhez hátulról, rossz ütemben lábra. Nálunk ez piros lap (lásd. pápai eset Nagy Gáborral) és 8 meccs eltiltás. Ennyit az MLESz-ről.

#13 szijjas

szijjas

    Tag

  • Hali szurkoló
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-14, 14:37

Üzenet megtekintéseIdézés: mrenrich - Dátum: 2010-09-14, 11:42

Üzenet megtekintéseIdézés: szijjas - Dátum: 2010-09-13, 06:56

Üzenet megtekintéseIdézés: mrs.kisfej - Dátum: 2010-09-12, 11:05

Még annyit, hogy gusztustalannak tartom a bökő használatát, meg hogy 16-20 "ember" keménykedik egy fiatallal szemben! Ez ám a bátorság!!!
Természetesen ezt értem minden hasonló esetre, nem csak erre!!!

Szevasztok!

Most kerültem csak net közelbe. 3 újpesti haverral mentem ki a meccsre. Fradista haveromtól tudom...

Hajrá Hali!

meccs után nem söröztél a kispesti haverjaiddal?  :sarcastic:

metálkoncert volt az ütemterv :) :music2:

(láttam dögös csajt hörögni kegyetlenül  :o  )
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!

#14 Bulldog

Bulldog

    Arany tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 1.710 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-14, 13:44

Kicsit kezd idegesítő lenni!Látszik kik is ülnek az MLSZ-nél!
A Keresztény ünnepeket mikor veszi vki figyelembe??? :flaming:

www.vasassc.hu/news_more?news_id=2605" target="_blank"></a>
"Lesz paripánk ,új dolmányunk és nagy áldomás,leszünk mi még régi Urak kenyeres pajtás!"

#15 mrenrich

mrenrich

    Arany tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 919 Hozzászólás:
  • LocationSzombathely

Elküldve: 2010-09-14, 11:42

Üzenet megtekintéseIdézés: szijjas - Dátum: 2010-09-13, 06:56

Üzenet megtekintéseIdézés: mrs.kisfej - Dátum: 2010-09-12, 11:05

Még annyit, hogy gusztustalannak tartom a bökő használatát, meg hogy 16-20 "ember" keménykedik egy fiatallal szemben! Ez ám a bátorság!!!
Természetesen ezt értem minden hasonló esetre, nem csak erre!!!

Szevasztok!

Most kerültem csak net közelbe. 3 újpesti haverral mentem ki a meccsre. Fradista haveromtól tudom...

Hajrá Hali!

meccs után nem söröztél a kispesti haverjaiddal?  :sarcastic:
"Akit magyarnak teremtett az Úristen és nem fogja pártját nemzetének-nem derék ember"

Green White Army

#16 szijjas

szijjas

    Tag

  • Hali szurkoló
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-13, 06:56

Üzenet megtekintéseIdézés: mrs.kisfej - Dátum: 2010-09-12, 11:05

Még annyit, hogy gusztustalannak tartom a bökő használatát, meg hogy 16-20 "ember" keménykedik egy fiatallal szemben! Ez ám a bátorság!!!
Természetesen ezt értem minden hasonló esetre, nem csak erre!!!

Szevasztok!

Most kerültem csak net közelbe. 3 újpesti haverral mentem ki a meccsre. Fradista haveromtól tudom h a külön metrojuk 2 után kicsivel indult, mi kb fél 4kor indultunk a szuszába. Forgács utcai metro megállóba felszállt vagy 100 fradista. Szegény haverjaim nem figyeltek, lehet gondolatban már a lelátón voltak, s nem vették észre h nem lilák... (Látszik csak hazaira járnak:)) Node, ott azok a barmok kapásból kötekedtek, kik vagytok, hova mentek, kiknek drukkoltok.. Egyik haver meg gondolva h jönnek az ultrák meccsre büszkén mondta h lila (egy emberen volt csak mez, az meg pont takarásba volt neki). Azt hittem agyon verik, de meguszta egy kisebb öklössel és egy ujabb jegyvétellel. Mostantól legalább jobban figyel.


A meccsről meg annyit, mindenféle videofelvétel visszanézése meg média olvasása nélkül, a kiállítás erős volt, a végén meg kapufáról sodorta be, esélye se volt reagálni, aztán lehet mégis. Jimmy Jumpnál behaltam, a biztonságiak nem akartak beégni azért csak a gól után rohant be bármelyik is... :D Hja meg az hogy 10 percenként majd 5 percenként bemondatták, h no piro mert vége a meccsnek... Undorító...

Hajrá Hali!
Sokkal fontosabb, hogy mi van a mez elején, mint a hátán…

Hajrá Haladás!

#17 mrs.kisfej

mrs.kisfej

    Ezüst tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipa
  • 283 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-12, 11:05

Még annyit, hogy gusztustalannak tartom a bökő használatát, meg hogy 16-20 "ember" keménykedik egy fiatallal szemben! Ez ám a bátorság!!!
Természetesen ezt értem minden hasonló esetre, nem csak erre!!!
HISZEK EGY ISTENBEN, HISZEK EGY HAZÁBAN, HISZEK EGY ISTENI ÖRÖK IGAZSÁGBAN!
HISZEK MAGYARORSZÁG FELTÁMADÁSÁBAN!!!

#18 mrs.kisfej

mrs.kisfej

    Ezüst tag

  • Green White Army
  • PipaPipaPipaPipa
  • 283 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-12, 10:54

Az egész meccsből ez volt a legjobb!!!! :englandcheering:

http://origo.hu/cgi-...stadionban.html


Remélem a srácnak nincs komolyabb baja!!
HISZEK EGY ISTENBEN, HISZEK EGY HAZÁBAN, HISZEK EGY ISTENI ÖRÖK IGAZSÁGBAN!
HISZEK MAGYARORSZÁG FELTÁMADÁSÁBAN!!!

#19 Koczy

Koczy

    Tag

  • Hali szurkoló
  • PipaPipa
  • 28 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-11, 21:42

Én láttam a teljes Újpest-Fradit mert bár egyik csapatnak sem szurkolok, gondoltam a Derbit azért megnézem.

No, én azt mondom, hogy lehet, hogy akkor is nyert az Újpest, ha a bíró nem nyúl bele a meccsbe, de sajnos ezt már nem tudjuk meg.

Heinz kiállítása egyértelműen túlzás volt (a szándékért talán egy sárgát ért). Főleg annak függvényében, hogy előtte az újpesti Böőr előbb mindjárt a 3. percben nyújtott lábbal beleszállt valakibe, majd utána hátulról is "elkaszálta" az egyik vendégjátékost. Ezek mindegyike minimum sárgát ért (asszem a második esetért kapott is), de a második esethez hasonlóért állították ki Nagy Gabit Pápán.
Aztán volt egy érdekes eset, amikor Pollák egyszerűen nyakon vágta hátulról az egyik Fradi játékost. Van bíró, aki erre is lapott adott volna.
A kiállítás önmagában még nem indokolta, hogy 6 gólt kapjon a Fradi. De Prukner úgy gondolta (ezt ő maga mondta), hogy nem állnak be védekezni 0:2-nél, hanem próbálnak támadni, viszont így kinyíltak hátul, úgyhogy ez a taktika nem jött be (ezért Prukner elnézést is kért). Ezzel együtt Tisza kézzel ütötte a 6. gólt...

#20 Koczy

Koczy

    Tag

  • Hali szurkoló
  • PipaPipa
  • 28 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-11, 21:32

Üzenet megtekintéseIdézés: 56Akela - Dátum: 2010-09-11, 19:11

Tény, hogy az Újpest hengerelt, és a Fradi sehol sem volt.

Mondjuk Solymosi szerintem hibázott, mikor kiállította Heinzet.

Amire kiváncsi leszek az a büntetés mértéke mindkét oldalra.

Ja és leszúrtak egy újpesti drukkert aki egyedül volt...

Na ez az állatság teteje uraim!


MAGYRORSZÁG 2010 BUDAPEST!  :mooning:

Remélem nem lesz komoly baja a srácnak, és rendbe jön. Erre egyébként tényleg nem lehet mit mondani.

A büntetés mértékére én is nagyon kíváncsi leszek.

#21 salfai

salfai

    Tag

  • Hali szurkoló
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-11, 19:56

Újpest - Fradi  6-0
Csak a meccs végét láttam, tényleg az utolsó perceket, a kiállítást, a gólokat csak ismétlésből. A kiállítás teljesen jogtalan volt. Én a hamisan reklamáló újpesti játékost büntetném meg, ezek a hazugságok is megtéveszthetik a játékvezetőket. Ha Tisza kézzel tette be a 6. gólt, őt is megbüntetném, a kezezés szabálytalan, büntetés jár érte, ha a bíró nem veszi észre akkor utólag büntessenek, a meccs résztvevői szokjanak végre le a csalásról, a hazugságról, meg persze a durvaságról is. Bár Tisza kezezése (ha az volt) talán nem volt szándékos.

A mi pápai meccsünkön három kiállítás volt és mégsem kaptunk ki ennyire, mint a Fradi, ezzel csak a csapatunkat akartam dicsérni.

Prukner Lászlót szívesen látjuk a Haladásnál, valószínűleg most benne is megzökkent a lélek, lesz ez még rosszabb is a számára.

#22 56Akela

56Akela

    Bronz tag

  • Haladás Szurkolói Kör
  • PipaPipaPipa
  • 204 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-11, 19:11

Tény, hogy az Újpest hengerelt, és a Fradi sehol sem volt.

Mondjuk Solymosi szerintem hibázott, mikor kiállította Heinzet.

Amire kiváncsi leszek az a büntetés mértéke mindkét oldalra.

Ja és leszúrtak egy újpesti drukkert aki egyedül volt...

Na ez az állatság teteje uraim!


MAGYRORSZÁG 2010 BUDAPEST!  :mooning:
HALADÁS! GÉMLÁBÚ SASOK! CSODALEGÉNYEK! GEPÁRDOK és PÁRDUCOK

#23 56Akela

56Akela

    Bronz tag

  • Haladás Szurkolói Kör
  • PipaPipaPipa
  • 204 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-03, 06:56

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010-09-02, 22:19

ZTE-Pápa 3-1. Senkit nem érdekelt ez az eredmény? Nem látok véleményt. Sajnos kettős vereség nincsen a magyar bajnokságban. Bár én most inkább ZTE győzelmet szerettem volna - bejött.
Én az NBI.hu fórumon kiragoztam ezzel:

"KIJÖTT AZ IGAZSÁG!" És egyértelmű, hogy a ZTE-nek drukkoltam!
HALADÁS! GÉMLÁBÚ SASOK! CSODALEGÉNYEK! GEPÁRDOK és PÁRDUCOK

#24 salfai

salfai

    Tag

  • Hali szurkoló
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-02, 22:19

ZTE-Pápa 3-1. Senkit nem érdekelt ez az eredmény? Nem látok véleményt. Sajnos kettős vereség nincsen a magyar bajnokságban. Bár én most inkább ZTE győzelmet szerettem volna - bejött.

#25 56Akela

56Akela

    Bronz tag

  • Haladás Szurkolói Kör
  • PipaPipaPipa
  • 204 Hozzászólás:

Elküldve: 2010-09-01, 16:35

Üzenet megtekintéseIdézés: salfai - Dátum: 2010-08-31, 21:32

Üzenet megtekintéseIdézés: 56Akela - Dátum: 2010-08-28, 09:31

Üzenet megtekintéseIdézés: Bulldog - Dátum: 2010-08-13, 03:33

Állítólag a Hali játékosok is benne voltak a bundában!Én szeretném hogy kiderüljön hogy kik voltak benne...!

http://sportgeza.hu/..._a_bundaugyben/
Én is! Én is!

"...mondá a kiscsibe". (gyermekeim meséséből való az idézet anno)
Igen-igen, és a kiskacsák mondták: fürdeni fogunk! mire a kiscsibe:

-De én nem :(
HALADÁS! GÉMLÁBÚ SASOK! CSODALEGÉNYEK! GEPÁRDOK és PÁRDUCOK




0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó